601803292 | 32 211-73-49 janosz.anna@gmail.com

O nas

.

Moja firma jest na rynku już ponad 6 lat.

W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w dziedzinie dekoracji.

Jesteśmy prężnie działającą firmą oferującą firany, karnisze, zasłony, obrusy, rolety. Posiadamy doświadczenie w branży dekoracji okien. Nasi pracownicy to doskonała kadra, która swoim doświadczeniem gwarantuje najwyższą, jakość produktów, które wychodzą z naszej pracowni.

Przywiązujemy szczególną uwagę, do jakości sprzedawanych przez nas artykułów. Przy wyborze tkanin kierujemy się nie tylko ich pięknem i ciekawym wzornictwem, ale przede wszystkim ich doskonałą, jakością. Nieustannie poszukujemy ciekawych wzorów firan, zasłon i pasujących do nich obrusów oraz nowych rozwiązań technologicznych.

Nabyte doświadczenie oraz uczestnictwo w szeregu specjalistycznych szkoleń sprawiają, że jesteśmy w stanie zaprojektować wystrój do każdego pomieszczenia. Począwszy od nowoczesnego minimalizmu, przez dyskretną elegancję, na stylowym przepychu kończąc.

Żadne wnętrze nie ma przed nami tajemnic. Przekonali się o tym nie tylko klienci indywidualni, ale także właściciele wielu instytucji.

Jesteśmy przekonani, że to nie ceny mają być najwyższe tylko, jakość a każdego klienta traktujemy indywidualnie. Dzięki temu mamy ogromne grono stałych klientów.

Oferujemy;

-pomiar w domu klienta

-fachowa pomoc w doborze tkanin

-modelowanie tkani na życzenie

Kontakt

Anna Janosz

tel. 601803292
tel.stacjonarny 32 211-73-49

e-mail ; janosz.anna@gmail.com

Napisz do nas